Gospodarstwo rolne ,, Verbena" jest rodzinną firmą, która powstała z pasji. Jesteśmy największym producentem sadzonek werbeny patagońskiej w Polsce.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w uprawie tej rośliny, oferowane przez nas sadzonki spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów.

Ponadto oferujemy Państwu sadzonki bylin, które na tle konkurencji odznaczają się silnym, dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym, co daje niemal stu procentową pewność, że przyjmą się w Państwa ogrodach i odpowiednio pielęgnowane będą cieszyć Państwa oczy przez długie lata.

Każda z naszych sadzonek w początkowym okresie uprawy jest pikowana w multipalety wysiewne, które cały czas poddawane są zmiennym warunkom atmosferycznym, dzięki czemu już na wczesnym etapie rozwoju, malutkie siewki nie są ,,sztucznie pędzone” w szklarniach.

Po upływie odpowiedniego czasu, każda z siewek jest poddawana kontroli jakości i jeśli spełnia narzucone przez nas standardy, czyli część naziemna jest zdrowa, a system korzeniowy w pełni rozwinięty, przesadzana jest do pojemników produkcyjnych P9

O firmie